Kolekcie 

    B&C patrí od roku 1997 k európskym lídrom v oblasti predaja textilu určeného k brandingu s využitím v reklame alebo ako pracovné oblečenie a uniformy. Kolekcie každoročne sledujú najnovšie módne smery, prinášajú nové farby v súlade so sezónnymi trendmi. Skladba kolekcie Vám ponúka akýkoľvek štýl od základného, až po najmodernejší a to všetko vo výbornej kvalite za rozumné ceny.
  Pred viac ako 150 rokmi, dal Fruit of the Loom svojim zákazníkom sľub - prísľub kvality, hodnoty a dôvery. Ako integrovaný výrobca kontroluje kvalitu svojich odevov na každom kroku. Vyrába vlastné priadze, pleteniny, šije odevy. Keď si kúpite ovocie produktov Loom, môžete si byť istý, že bude pohodlné, moderné a za prijateľnú cenu.
     História RUSSELL siaha až do roku 1902. Dlhoročná tradícia výroby odevov zaručuje nielen dobrý vzhľad, kvalitu vyhotovenia, ale aj premyslenú koncepciu. Produkty v rodine RUSSELL EUROPE sú vo viaceých smeroch rozdielne, ale napriek tomu zároveň rovnaké.
    Sláva dedičstva siahajúca až do roku 1891. Slazenger je už dlho dôveryhodne známe meno v športovej aréne. Kvalita a pôsobivý výkon, na ktorom budoval svoju povesť, dnes predstavujeme prostredníctvom oblečenia, ktoré spája súčasný dizajn spolu s modernými technológiami.
  STEDMAN bol založený v roku 1953 v Severnej Karolíne v USA. Od roku 2001 sa v Európe predávajú pod touto značkou základné odevy na potlač aj trendy oblečenie vysokej kvality.
     RESULT CLOTHING - Anglický producent z Colchesteru už viac ako dvadsať rokov (od roku 1994) prináša na kontinent vrchné odevy pre potlač, výšivku, pracovné odevy a športové odevy vo výbornom pomere ceny a výkonu. Ponuka združuje v sebe 3 hlavné značky a to RESULT pre odevy, RESULT HEADWEAR pre čiaky a SPIRO pre športovú kolekciu.
  STORMTECH patrí medzi popredné kanadské značky funkčného oblečenia. Bol založený v roku 1977 a aj napriek tomu sa veľmi rýchlo dostal do obchodov s oudoorovým vybavením. Veľa vecí sa od roku 1983 kedy STORMTECH Performance predstavil svoje logo a prvú bundu zmenilo ale vtedajší záväzok prinášať dokonalosť a technické inovácie stále platí.
  JAMES & NICHOLSON - Kolekcia DAIBER tradičného viacgeneračného nemeckého rodinného podniku založeného v roku 1912 vznikla v roku 2001 a dnes patrí medzi najkomplexnejšie a najširšie v Európe. Spolu s koleciou čiapok MYRTLE BEACH ktorá je ešte o 5 rokov staršia dokáže pokryť aj tie najrozmanitejšie požiadavky klientov pre reklamný textil a čiapky. Oblečenie je vhodné pre rozmanité športové príležitosti, určené pre športovo založené typy aj rekreačných športovcov.
    ELEVATE  - povznesie Vašu značku, štýl a výkonnosť. Elevate je kanadská značka luxusného outdoorového a funčného textilu. Značke bolo udelených niekolko ocenení za vynikajúci design a splňuje štandardy OEKO-TEX®.
  Od roku 1991 Keya Group vyrába a obchoduje s produkciou textilnej výroby. Všetko začína kvalitnou bavlnou, ktorá je tkaná, farbená a šitá v Dhaka v Bangladéši. Výsledkom je produkt, ktorý uspokojí potreby zákazníka ako kvalitou, tak aj cenou. Keya Group pôsobí na trhu cez 20 rokov. 
Nezameniteľný životný štýl a symbol subkultúry, to reprezentuje značka Dickies. Je to oveľa viac ako oblečenie -  pohodlie, kvalita spracovania a neobyčajná odolnosť robia túto značku jedinečnou na trhu.
 
  Oblečenie Next Level Apparel je v čele priemyslu s inovatívnymi kombináciami tkanín už cez 12 rokov. Používa príjemne jemnú bavlnu, ktorej kvalita je na vrcholovej úrovni. Táto značka splňuje štandardy CPSIA a všetky továrne sú certifikované WRAP.
Bella + Canvas je americká fast fashion značka zameraná na eco-friendly módu, ktorá funguje od roku 1992.
  Dánska spoločnosť Neutral so sídlo v Kodani  a so všetkými výrobnými procesmi v Indii j epopredým výrobcom trvalo udržateľného oblečenia a doplnkov na trhu B2B. Firma je držiteľom certifikátov FAIRTRADE Cotton, GOTS, EcoLabel.
  Nemecká textilná značka Promodoro sa etablovala vo všetkých smeroch - merch, kvalitný reklamný textil a korporátna móda. Inovatívny Millenial Cotton Jesey materiál je základom pre novú značku Promodoro X.O zameranej na tričká a mikiny najvyššej triedy.
Anglická produkcia AWDis zahrňuje značky Just Hoods (mikiny výbornej kvality za výhodnú cenu), Just Cool (trendy športový textil), Just Sub (textil pre sublimáciu), Écologie (tričká, mikiny a pletené svetre vytvorené z ekologicky šetrných zdrojov bavlny). Rodinu AWDis doplňuje Just Ts, Just Polos + So Denim.
  Nemecká kolekcia batohov, laviniek, messenger bags pre voľný čas aj do práce. Vysoká a mnohonásobne overená kvalita. Nová kolekcia NEON obsahuje reflexné prvky v ružovej, zelenej a oranžovej farbe. Značka má výbornú skladovú dostupnosť.
  Britská značka, ktorá vznikla v roku 1997. Zameriava sa na pracovné, business a casual oblečenie vo výbornej kvalite. 
  Erópska značka Valento je zárukou vysokej kvality za rozumnú cenu. Pre firmy je zaujímavá vďaka širokému spektru textilu, ktoré ponúka - od klasického propagačného oblečenia cez funkčný textil až po textil gastronómie. Na výber je množstvo farebných prevedení
    Korntex je firma zameraná na textil s reflexnými prvkami pre dospelých, deti aj domácich miláčikov.
Westford Mill je britská značka zameraná na cestovné tašky, batožinu a rôzne druhy tašiek využiteľných v každodennom živote. Vyznačuje sa nízkymi cenami a vysokú pridanú hodnotu podčiarkuje kvalita materiálov.